Sari la conținut
*** Livrare gratuită *** în Austria...
*** Livrare gratuită *** în Austria...

Limba

Neu in Kroatien / Novo u Hrvatskoj

Neu in Kroatien / Nou in Croatia

Noul nostru reprezentant în Croația intră în funcțiune săptămâna aceasta. Acum clienții noștri și părțile interesate pot direct și local ZAGREB din echipa noastră din jur Mladen Bencek sunt îngrijite.

Noul nostru birou de reprezentanță din Croația începe să funcționeze în această săptămână. Acum clienții noștri și părțile interesate pot fi îngrijite direct și local la ZAGREB echipa noastra aprox Mladen Bencek.

Ne puteți găsi la:

Rudopoljska 3
10040 Zagreb
E-mail: office@pergola24.hr
Web: www.pergola24.hr
Tel: +385 98 977 8723
WhatsApp: +385 98 977 8723

Articolul anterior Showroom închis temporar din cauza renovărilor!
Articolul următor Certificare TrustedSite

Lasa un comentariu

* Câmpuri obligatorii